Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50 Mexen Mars koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 141 W, zlatý - W110-0500-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0500-400-00-50
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
141 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Mars je stylový koupelnový radiátor o rozměrech 500 x 400 mm a výkonu 141 W, který se vyznačuje elegantní zlatou barvou a pevnou ocelovou konstrukcí. Díky kompaktním rozměrům se perfektně hodí do koupelnových prostor. Má možnost dolního a středního připojení, což z něj činí univerzální řešení pro každou koupelnu. Trvanlivý lakovaný povrch zajišťuje odolnost vůči korozi a sada obsahuje potřebné příslušenství pro montáž a odvzdušňovač. Třída reakce na oheň A1 zvyšuje bezpečnost použití.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 141 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespoda z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
141 W
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0500-400-00-50
500 mm
400 mm
141 W
Šířka - 400 mm - ()