Mexen Uni-Term ventil radiátoru úhlový, Duplex, DN50, zlatý - W907-000-50
search
Mosaz Mosaz
1 Mpa 1 Mpa
Standardní přípojka Standardní přípojka
Index:
W907-000-50
Druh:
Barva:
Zlatá
Průměr přípojky:
G 1/2"
Barva - Zlatá - ()
Mexen radiátorový ventil rohový, Duplex, DN50, zlatý, se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování z mosazi a elegantním zlatým provedením. Díky průměru připojení G 1/2", závitu pro hlavici M30 x 1,5 mm, maximální provozní teplotě do 120 °C a pracovnímu tlaku do 10 bar je mimořádně efektivní. Ventil nabízí možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany a spodní připojení s rozestupem 50 mm. Souprava obsahuje spojky pro vícevstvé a měděné trubky.
Technické údaje:
Materiál: Mosaz
Barva: Zlatá
Průměr připojení: G 1/2"
Závit pro hlavici: M30 x 1,5 mm
Provozní teplota: max 120 °C
Maximální pracovní tlak: 10 bar
Napájecí a uzavírací radiátorový ventil
Spodní připojení s rozestupem 50 mm
Možnost připojení hlavice z levé nebo pravé strany
Včetně spojek pro vícevstvé trubky 16x2 mm a měděné trubky 15 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Mosaz
1 Mpa
Produkt je přizpůsoben pro práci v instalacích, kde může pracovní tlak dosahovat až 1 Mpa (10 barů). Je to důležitý parametr, který zajišťuje správnou a bezpečnou funkci v systémech s relativně vysokým tlakem.
Standardní přípojka
2 roky záruky
Série
Druh
Barva
Zlatá
Průměr přípojky
G 1/2"
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,04%