Mexen Fremont vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1099-1240-182-505-4V1-01
search
Mexen Fremont  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1099-1240-182-505-4V1-01 Mexen Fremont  vinylové panely 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm, podložka IXPE 1,5 mm, 4 V-drážka, Dub - F1099-1240-182-505-4V1-01
Index:
F1099-1240-182-505-4V1-01
Délka:
1240 mm
Šířka:
182 mm
Tloušťka:
6,5 mm
Struktura:
Dub
Mexen Fremont panele winylové 1240 x 182 mm SPC 6,5 mm jsou ideální volbou pro váš interiér. Jejich délka 1240 mm a šířka 182 mm zajišťují efektní pokrytí plochy. S celkovou tloušťkou 6,5 mm včetně podkladu IXPE 1,5 mm a třídou oděru AC4, poskytují vysokou odolnost. Voděodolnost 100% a antiskluzová třída DS zvyšují bezpečnost jejich použití. Montáž je snadná díky systému Valinge 2G. Přírodní struktura Dub a kompatibilita s podlahovým vytápěním přispívají k útulnosti vašeho domova.
Specifikace produktu:
Délka: 1240 mm
Šířka: 182 mm
Tloušťka: 6,5 mm (5 mm + 1,5 mm IXPE)
tloušťka nášlapné vrstvy: 0,55 mm
třída oděru: AC4
třída užití: 32
Počet kusů v balení: 8
Počet m² v balení: 1,80
Struktura: Dub
Materiál: Kompozit polymer-kámen
Způsob montáže: Valinge 2G
Třída protiskluznosti: DS
Tepelná vodivost: 0,144 W/mK
Antistatické ≤ 2kV
4-stranná V-drážka
Integrovaná podložka IXPE - 1,5 mm
Voděodolnost - 100%
Integrovaná podložka
Podložka plní funkci tepelné a akustické izolace a také zajišťuje stabilitu podlahy. Náš produkt má integrovanou podložku IXPE - 1,5 mm - díky tomuto řešení nemusíme na podlaze rozkládat další materiály a pokládání podlahy je mnohem pohodlnější a rychlejší.
Délka
1240 mm
Šířka
182 mm
Tloušťka
6,5 mm
Tloušťka opotřebitelné vrstvy
0,55 mm
Struktura
Dub
Odstín
Přírodní
Návod k obsluze
20,08%
Metry čtverečních podlah
m2
+10% akcie
Index:
F1099-1240-182-505-4V1-01
1240 mm
182 mm
6,5 mm