Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 439 W, antracit - W110-1200-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
439 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Vytápěcí výkon:
- 75/65/20 °C - 439 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
Součást balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
439 W
Barva
Antracitová
Připojení
Střední , Spodní
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-400-00-66
1200 mm
400 mm
439 W
Šířka - 400 mm - ()