Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 953 W, antracit - W110-1800-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
953 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Mars je koupelnový radiátor s impozantními rozměry 1800 x 600 mm, který umožňuje efektivní vytápění prostoru s výkonem 953 W. Jeho elegantní antracitová barva (RAL 7016) skvěle ladí s moderními interiéry. Vyroben z oceli, zajišťuje trvanlivost a odolnost díky vysoce kvalitnímu laku odolnému proti korozi. Možnost připojení topné tyče a flexibilní možnosti rozteče připojení (55 cm dolní nebo 5 cm střední) zvyšují funkčnost. Provozní teplota do 95 °C při tlaku 0,6 Mpa nabízí široké možnosti využití. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil, což usnadňuje montáž a provoz.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,26 kg
Objem: 9,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 953 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
953 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-66
1800 mm
600 mm
953 W
Šířka - 600 mm - ()