Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 752 W, chrom - W110-1800-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
752 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm a výkonu 752 W, dokončený v chromové barvě. Vyrobený z oceli, vyniká vysokou kvalitou a odolností proti korozi. Díky možnosti instalace topného tělesa je funkční a všestranný. Nabízí flexibilní možnosti připojení - dolní a střední, což umožňuje snadnou instalaci. Maximální pracovní teplota je 95 °C a pracovní tlak 0,6 Mpa. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,26 kg
Kapitána: 9,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 752 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře i dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoká kvalita, odolný nátěr proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
752 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-600-00-01
1800 mm
600 mm
752 W
Šířka - 600 mm - ()