Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 643 W, chrom - W110-1800-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-500-00-01
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
643 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Koupelnový radiátor Mexen Mars 1800 x 500 mm je ideální řešení pro moderní interiéry. Díky výkonu 643 W zajišťuje efektivní vytápění a současně šetří prostor. Vyrobený z oceli, poskytuje trvanlivost a odolnost vůči korozi. Chromová barva dodává eleganci a různé možnosti připojení a možnost montáže topného tělesa zvyšují jeho funkčnost. Komplexní montážní sada usnadňuje instalaci. Produkt zaručuje bezpečnost díky třídě reakce na oheň A1.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,44 kg
Objem: 8,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 643 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany vpravo nebo vlevo
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací špunty a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
643 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1800-500-00-01
1800 mm
500 mm
643 W
Šířka - 500 mm - ()