Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 224 W, chrom - W110-0700-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-01
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
224 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je elegantní koupelnový radiátor o výšce 700 mm a šířce 500 mm, ideální pro moderní interiéry. Vyroben z odolné oceli, pokrytý povlakem odolným proti korozi v chromové barvě. Efektivně pracuje při maximální provozní teplotě 95°C a tlaku 0,6 Mpa, nabízející výkon 224 W. Je lehký, váží pouze 4,67 kg. Má různé možnosti středního a spodního připojení a možnost instalace topného tělesa. Produkt zahrnuje kompletní montážní sadu se závěsy, zátkami a odvzdušňovačem.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,67 kg
Objem: 3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 224 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný povlak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
30 mm
224 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0700-500-00-01
700 mm
500 mm
224 W
Šířka - 500 mm - ()