Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 494 W, chrom - W110-1500-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
494 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je moderní koupelnový radiátor, který kombinuje eleganci a funkčnost. Díky rozměrům 1500 x 500 mm a výkonu 494 W se dokonale hodí do každé koupelny. Vyroben z odolné oceli pokryté chromovaným nátěrem odolným vůči korozi, zaručuje spolehlivost na léta. Nabízí různé možnosti připojení, včetně spodního a středního, což zvyšuje flexibilitu montáže. S maximální pracovní teplotou 95 °C a pracovním tlakem 0,6 MPa splňuje nejvyšší bezpečnostní standardy. Kompletní sady obsahují závěsy, montážní sadu, uzavírací zátky a odvzdušňovač, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,75 kg
Objem: 6,6 l
Reakce na oheň: A1
Teplota práce: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 494 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní i dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvalý lak odolný vůči korozi
Včetně příslušenství: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
494 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1500-500-00-01
1500 mm
500 mm
494 W
Šířka - 500 mm - ()