Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 292 W, chrom - W110-0900-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-500-00-01
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
292 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 900 x 500 mm a výkonu 292 W, který se dokonale hodí do každé koupelny díky stylovému chromovému povrchu. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, váží 5,94 kg a je odolný proti korozi díky trvanlivému lakovanému povrchu. Pracuje při maximální teplotě 95°C a pracovním tlaku až 0,6 Mpa. Nabízí flexibilní možnosti připojení a možnost montáže topné tyče, což z něj činí praktickou a funkční volbu pro náročné uživatele. V balení jsou závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,94 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 292 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní i dolní strany vpravo nebo vlevo
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
292 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-0900-500-00-01
900 mm
500 mm
292 W
Šířka - 500 mm - ()