Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01
search
Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01 Mexen Mars koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 417 W, chrom - W110-1200-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-500-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
417 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Mars koupelnový radiátor je skvělým řešením pro každý interiér. Díky rozměrům 1200 x 500 mm se dokonale hodí do koupelnového prostoru. Má vysoký topný výkon 417 W při teplotě 75/65/20 °C, což zajišťuje efektivní vytápění. Vyrobený z odolné oceli a dokončený v elegantním chromu, zaručuje dlouhověkost a odolnost vůči korozi. Možnost spodního nebo středního připojení je další výhodou a možnost montáže topné tyče zvyšuje funkčnost. Součástí balení jsou montážní příslušenství.
Technická data:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,23 kg
Kapacita: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 417 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, ucpávací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
417 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W110-1200-500-00-01
1200 mm
500 mm
417 W
Šířka - 500 mm - ()