Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, antracit - W202-1200-350-00-66
search
Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, antracit - W202-1200-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, antracit - W202-1200-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, antracit - W202-1200-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, antracit - W202-1200-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, antracit - W202-1200-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, antracit - W202-1200-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, antracit - W202-1200-350-00-66 Mexen Oregon dekorativní radiátor 1200 x 360 mm, 417 W, antracit - W202-1200-350-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1200-350-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
360 mm
Tepelný výkon:
417 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Oregon je dekorativní radiátor o rozměrech 1200 x 360 mm a výkonu 417 W, dostupný v elegantní antracitové barvě. Vyroben z odolné oceli, je vybaven bočními připojeními a funkcí univerzální montáže. Jeho vertikální orientace a vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi zaručují dlouhodobé používání. Sada obsahuje závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil, což činí instalaci mimořádně jednoduchou.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 360 mm
Hloubka: 55 mm
Rozteč připojení:
- 116 cm (boční) nebo 5 cm (středové)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,06 kg
Objem: 6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 417 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
360 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
55 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
417 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 116 cm
Připojení
Boční
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W202-1200-350-00-66
1200 mm
360 mm
417 W
Šířka - 360 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()