Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, černý - W102-0900-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-70
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
372 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je stylový koupelnový radiátor s rozměry 900 x 500 mm, který se vyznačuje vysokým topným výkonem 372 W, ideálním pro udržení tepla ve vaší koupelně. Jeho černá barva RAL 9005 a trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi přidávají moderní a elegantní vzhled. Radiátor je vyroben z vysoce kvalitní oceli a váží 6,03 kg. Mexen Ares nabízí flexibilitu montáže díky různým roztečím připojení a možnosti instalace topné tyče. Součástí balení jsou potřebné montážní prvky a příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 6,03 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 372 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zespodu na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
372 W
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
4.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-70
900 mm
500 mm
372 W
Šířka - 500 mm - ()