Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 226 W, chrom - W102-0700-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-01
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
226 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares je stylový koupelnový radiátor o rozměrech 700 x 500 mm, který zajišťuje efektivní vytápění díky výkonu 226 W. Vyrobený z vysoce kvalitní oceli, je pokryt trvanlivou lakovou vrstvou odolnou proti korozi, což zaručuje dlouhou životnost. Dostupný v elegantním chromovaném provedení, hodí se do každé koupelny. Flexibilita montáže díky různým možnostem připojení a možnost instalace topné tyče z něj činí univerzální volbu. V balení se nacházejí závěsy, montážní souprava, zátkové uzávěry a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,74 kg
Objem: 3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 226 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a dole zprava nebo zleva
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková vrstva odolná proti korozi
V balení: závěsy, montážní souprava, zátkové uzávěry a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
226 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-01
700 mm
500 mm
226 W
Šířka - 500 mm - ()