Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, antracit - W102-0700-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-66
Výška:
700 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
286 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 700 x 500 mm, ideální pro každou koupelnu. Vyroben z odolné oceli, pokrytý antracitovým povlakem RAL 7016, odolným proti korozi. Jeho lehká konstrukce o hmotnosti 4,74 kg a schopnost pracovat při teplotě do 95 °C a tlaku 0,6 Mpa zaručují spolehlivost. Topný výkon 286 W poskytuje optimální vytápění. Další výhodou je možnost montáže topné tyče a různorodost přípojek, což usnadňuje instalaci. V balení se nachází montážní sada, což ho činí snadno použitelným a spolehlivým řešením.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,74 kg
Objem: 3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 286 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespoda z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
286 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-66
700 mm
500 mm
286 W
Šířka - 500 mm - ()