Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 630 W, antracit - W102-1500-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-500-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
630 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je stylový a funkční koupelnový radiátor, který perfektně poslouží v každé koupelně. Nabízí impozantní rozměry 1500 x 500 mm a topný výkon 630 W, což zajišťuje optimální vytápění. Pevná konstrukce z oceli a vysoká kvalita lakované povrchové úpravy zaručují odolnost vůči korozi. Možnost instalace elektrického topného tělesa a flexibilní možnosti připojení (spodní 45 cm, střední 5 cm) jej činí mimořádně praktickým. Elegantní antracitová barva a moderní design dodávají koupelně charakter.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,91 kg
Kapacita: 6,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 630 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a spodní část z pravé nebo levé strany
Možnost instalace elektrického topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
630 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-500-00-66
1500 mm
500 mm
630 W
Šířka - 500 mm - ()