Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, antracit - W102-1500-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-600-00-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
733 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 600 mm a výkonu 733 W, vyrobený z odolné oceli s antracitovým povrchem RAL 7016. Díky reakci na oheň třídy A1 a maximální provozní teplotě 95 °C zajišťuje bezpečnost a efektivitu. Radiátor váží 11,26 kg a možnost montáže topné tyče zvyšuje jeho funkčnost. Je vybaven povlakem odolným vůči korozi, což zaručuje dlouhodobé používání. V balení se nachází potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,26 kg
Kapacita: 7,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 733 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ ze shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
733 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-600-00-66
1500 mm
600 mm
733 W
Šířka - 600 mm - ()