Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, černý - W102-0700-400-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-70
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
240 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor je ideálním řešením pro každého, kdo hledá efektivní a stylové vytápění. Díky výkonu 240 W a rozměrům 700 x 400 mm zajišťuje ideální teplotu v koupelně. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, pokrytý trvanlivým lakem odolným proti korozi, zaručuje dlouhodobé užívání. Černá barva RAL 9005 dodává eleganci a možnost montáže topné tyče a různé přípojky zvyšují jeho funkčnost. Součástí dodávky jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,13 kg
Objem: 2,6 l
Reakce na oheň: A1
Teplota provozu: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 240 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchní a spodní části zprava nebo zleva
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak s odolností proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
240 W
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-70
700 mm
400 mm
240 W
Šířka - 400 mm - ()