Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 500 mm, 286 W, bílý - W102-0700-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
286 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 700 x 500 mm, vyznačující se vysokou kvalitou zpracování. Díky výkonu 286 W zajišťuje efektivní vytápění místnosti a bílá barva (RAL 9016) a ocelová konstrukce přidávají každé koupelně eleganci. Radiátor nabízí flexibilitu montáže s různými možnostmi připojení (45 cm spodní nebo 5 cm střední) a jeho nátěr je odolný proti korozi. Produkt je kompletní se závěsy a montážní sadou, což usnadňuje jeho instalaci.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,74 kg
Kapacita: 3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 286 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Součástí: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
700 mm
Hloubka
52 mm
286 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-500-00-20
700 mm
500 mm
286 W
Šířka - 500 mm - ()