Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20
search
Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20 Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20 Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20 Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20 Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20 Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20 Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20 Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20 Mexen Ares radiátor koupelnový 1500 x 500 mm, 630 W, bílý - W102-1500-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-500-00-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
630 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který nabízí topný výkon 630 W, ideální pro každou koupelnu. Díky své bílé barvě (RAL 9016) se hodí do každého interiéru. Vyroben z odolné oceli, vyniká vysokou odolností proti korozi a certifikátem reakce na oheň A1. Instalace je flexibilní díky možnosti dolního nebo středního rozteče připojení (45 cm nebo 5 cm). V sadě naleznete vše potřebné pro montáž, včetně závěsů a odvzdušňovače.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,91 kg
Kapacita: 6,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 630 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany zprava nebo zleva
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
630 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-500-00-20
1500 mm
500 mm
630 W
Šířka - 500 mm - ()