Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, bílý - W102-1200-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
531 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm, který poskytuje efektivní vytápění na úrovni 531 W. Díky pevné konstrukci z vysoce kvalitní oceli a odolnému lakovanému povrchu odolnému proti korozi je Mexen Ares vhodný pro každou koupelnu. Bílá barva RAL 9016 se dokonale hodí k různým interiérovým uspořádáním. Radiátor je navržen s ohledem na funkčnost, nabízí různé možnosti připojení a možnost instalace topného tělesa, což zvyšuje jeho uživatelskou všestrannost. Součástí sady jsou potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Váha: 8,37 kg
Objem: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 531 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
531 W
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-20
1200 mm
500 mm
531 W
Šířka - 500 mm - ()