Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 490 W, zlatý - W102-1200-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-600-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
490 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je elegantní koupelnový radiátor ve zlaté barvě, ideální pro moderní interiéry. Jeho rozměry jsou 1200 mm na výšku a 600 mm na šířku a díky výkonu 490 W poskytuje komfortní vytápění. Díky spodní nebo střední rozteči připojení (55 cm / 5 cm) a možnosti instalace topné tyče je Mexen Ares extrémně flexibilní v instalaci. Vyroben z oceli, s trvanlivou povrchovou úpravou odolnou proti korozi, je nejen funkční, ale i stylový. V balení naleznete veškeré potřebné příslušenství pro montáž.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 9,54 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 490 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková povrchová úprava odolná vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
490 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-600-00-50
1200 mm
600 mm
490 W
Šířka - 600 mm - ()