Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, černý - W102-1200-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-600-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
620 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Ares je ideální kombinací stylu a funkčnosti. Jeho moderní design s rozměry 1200 x 600 mm se skvěle hodí do každého interiéru. Výkon 620 W zajišťuje rychlé a efektivní vytápění místnosti. Vyrobeno z odolné oceli s vysokou odolností proti korozi, v elegantní černé barvě RAL 9005. Díky možnosti montáže topné tyče a flexibilním připojovacím možnostem, se Ares přizpůsobí vašim potřebám. Maximální provozní teplota je 95 °C, a pracovní tlak do 0,6 Mpa.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 620 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a spodní z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
V soupravě: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
620 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-600-00-70
1200 mm
600 mm
620 W
Šířka - 600 mm - ()