Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 620 W, antracit - W102-1200-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-600-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
620 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je elegantní a funkční koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm, ideální pro moderní interiéry. Zlatá barva a ocelová konstrukce dodávají luxusní vzhled a výkon 620 W zajišťuje efektivní vytápění. Radiátor je odolný vůči korozi díky vysoce kvalitnímu laku. Flexibilita připojení (dolní a středové) a možnost instalace topného tělesa zvyšují jeho všestrannost. V balení jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,54 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 MPa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 620 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z horní a dolní části na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný vůči korozi
V balení: závěsy, montážní sada, kryty a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
620 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-600-00-66
1200 mm
600 mm
620 W
Šířka - 600 mm - ()