Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, antracit - W102-1800-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-600-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
958 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm a výkonu 958 W. Vyroben z odolné oceli, dokončen v elegantní barvě antracit RAL 7016, je ideální pro každou koupelnu. Díky možnosti dolního nebo středního připojení a možnosti instalace topného tělesa poskytuje velkou flexibilitu instalace. Odolá maximálnímu pracovnímu tlaku 0,6 Mpa a teplotě až do 95°C. Sada obsahuje: montážní sadu a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Váha: 14,47 kg
Kapacita: 9,7 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 958 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
958 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-600-00-66
1800 mm
600 mm
958 W
Šířka - 600 mm - ()