Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 820 W, antracit - W102-1800-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-500-00-66
Výška:
1800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
820 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor je ideální kombinací funkčnosti a stylu ve vaší koupelně. Díky výšce 1800 mm a šířce 500 mm nabízí optimální topný výkon o výkonu 820 W, zajišťující komfortní teplotu. Vyroben z trvanlivé oceli v antracitové barvě (RAL 7016), je odolný proti korozi a vysokému tlaku. Flexibilitu montáže umožňují různé rozteče připojení a možnost instalace topného tělesa. Každá sada obsahuje nezbytné montážní příslušenství, což činí instalaci rychlou a snadnou.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,65 kg
Kapacita: 8,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon topení:
- 75/65/20 °C - 820 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
820 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-500-00-66
1800 mm
500 mm
820 W
Šířka - 500 mm - ()