Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, bílý - W102-0500-400-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0500-400-00-20
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
179 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor je ideálním řešením pro každou koupelnu, zaručuje teplo a estetiku. S kompaktními rozměry 500 x 400 mm a výkonem 179 W se tento bílý radiátor RAL 9016 skvěle hodí do designu interiéru. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, je díky odolnému lakovému povlaku odolný proti korozi. Jeho všestrannost montáže (dolní nebo střední připojení) a možnost přidání topného tělesa zajišťují flexibilitu použití a snadnou instalaci. Obsahuje potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 179 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a dolů z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
179 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0500-400-00-20
500 mm
400 mm
179 W
Šířka - 400 mm - ()