Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, chrom - W102-0500-400-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0500-400-00-01
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
142 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor je stylové a funkční řešení, které dokonale vyhřeje vaši koupelnu. Díky kompaktním rozměrům 500 x 400 mm a tepelnému výkonu 142 W se hodí do různých prostor. Jeho chromovaný, na korozi odolný povrch zajišťuje trvanlivost a elegantní vzhled. Praktická přípojení a možnost instalace topné tyče jsou další výhody. Vyrobeno z vysoce kvalitní oceli, vyniká ohnivzdorností třídy A1 a možností práce při teplotě do 95 °C. Sada obsahuje všechny potřebné instalační prvky.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 3,18 kg
Kapacita: 1,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 142 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchní a spodní části z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
142 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0500-400-00-01
500 mm
400 mm
142 W
Šířka - 400 mm - ()