Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 179 W, černý - W102-0500-400-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0500-400-00-70
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
179 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je elegantní koupelnový radiátor, který kombinuje moderní design s efektivitou. Jeho kompaktní rozměry (500 x 400 mm) jej činí ideálním pro malé prostory a výkon 179 W zajišťuje efektivní vytápění. Černá barva (RAL 9005) a ocelová konstrukce mu dodávají moderní vzhled. Instalace je snadná díky různým možnostem připojení. Odolnost vůči korozi zaručuje trvanlivost a přiložená montážní sada usnadňuje instalaci. Maximální pracovní teplota je 95 °C, což z něj činí odolnou volbu pro každou koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Váha: 3,18 kg
Kapacita: 1,9 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 179 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní i dolní strany vpravo nebo vlevo
Možnost instalace topné tyče
Kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Sada obsahuje: závěsy, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
179 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0500-400-00-70
500 mm
400 mm
179 W
Šířka - 400 mm - ()