Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 240 W, bílý - W102-0700-400-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-20
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
240 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 700 x 400 mm, nabízející topný výkon 240 W, ideální pro udržení komfortní teploty v koupelně. Vyrobený z oceli, má vysoce kvalitní bílou lakovanou povrchovou úpravu odolnou proti korozi. Díky rozteči připojení 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední) a možnosti montáže topné tyče je velmi funkční. Jeho maximální pracovní teplota je 95 °C a pracovní tlak je 0,6 Mpa. V balení se nachází potřebné příslušenství pro montáž.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 240 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní odolná lakovaná vrstva odolná proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
240 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-20
700 mm
400 mm
240 W
Šířka - 400 mm - ()