Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 700 x 400 mm, 189 W, chrom - W102-0700-400-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-01
Výška:
700 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
189 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor je elegantní a moderní řešení pro vaši koupelnu. Jeho kompaktní rozměry (700 x 400 mm) umožňují umístění i v menších prostorech a výkon 189 W zajišťuje efektivní vytápění. Díky chromovanému povrchu je odolný proti korozi a dodává koupelně stylový vzhled. Jeho ocelová konstrukce zajišťuje odolnost a možnost montáže topného tělesa zvyšuje funkčnost. Produkt je snadno instalovatelný a ovladatelný.
Technické údaje:
Výška: 700 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 4,13 kg
Kapacita: 2,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon tepelného topení:
- 75/65/20 °C - 189 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
700 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
189 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0700-400-00-01
700 mm
400 mm
189 W
Šířka - 400 mm - ()