Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 500 mm, 498 W, chrom - W102-1500-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-500-00-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
498 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares je chromovaný koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který nabízí elegantní design a vysokou účinnost. Má topný výkon 498 W, což z něj činí ideální řešení pro moderní koupelny. Vyroben z odolné oceli, zajišťuje odolnost proti korozi díky vysoce kvalitní lakované povrchové úpravě. Radiátor umožňuje různé možnosti připojení a je přizpůsoben pro instalaci topného článku. Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa a provozní teplota až 95 °C. Součástí balení jsou závěsy, montážní sada a odvzdušňovač, což usnadňuje montáž.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 9,91 kg
Kapacita: 6,6 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 498 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní strany vpravo nebo vlevo
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
498 W
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-500-00-01
1500 mm
500 mm
498 W
Šířka - 500 mm - ()