Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, chrom - W102-0900-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-01
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
294 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Koupelnový radiátor Mexen Ares kombinuje eleganci s funkčností, poskytuje teplo ve vaší koupelně díky výkonu 294 W. Rozměry 900 x 500 mm se dokonale hodí do každého prostoru. Vyrobeno z oceli s chromovaným povrchem, zaručuje trvanlivost a odolnost proti korozi. Díky možnosti montáže topné tyče a výběru různých roztečí připojení nabízí produkt všestrannost instalace. Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa a pracovní teplota dosahuje 95 °C. Sada obsahuje veškeré potřebné montážní příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,03 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 294 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodu z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková povrchová úprava odolná proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
294 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-01
900 mm
500 mm
294 W
Šířka - 500 mm - ()