Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 420 W, chrom - W102-1200-500-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-01
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
420 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares je výjimečný koupelnový radiátor o výšce 1200 mm a šířce 500 mm, který poskytuje tepelný výkon 420 W. Díky chromovanému povrchu a ocelové konstrukci je nejen elegantní, ale také velmi odolný. Radiátor umožňuje flexibilní připojení s dolní nebo střední roztečí a zvládá maximální pracovní tlak 0,6 Mpa. Může pracovat při teplotě až 95 °C a jeho vysoká odolnost proti korozi zajišťuje dlouhou životnost. Součástí balení jsou veškeré montážní doplňky.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,37 kg
Kapacita: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 420 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
52 mm
420 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 3 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-01
1200 mm
500 mm
420 W
Šířka - 500 mm - ()