Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, antracit - W102-1200-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
531 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor s impozantními parametry. S výškou 1200 mm, šířkou 500 mm a hloubkou 52 mm dokonale zapadne do každé koupelny. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, natřen na elegantní antracitovou barvu (RAL 7016), je odolný proti korozi a vysokým teplotám, pracující do 95 °C. Díky výkonu 531 W při 75/65/20 °C efektivně ohřeje místnost. Univerzálnost montáže a možnost instalace topného tělesa jsou dalšími výhodami, které činí Mexen Ares ideální volbou.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 531 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a spodní z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
531 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-66
1200 mm
500 mm
531 W
Šířka - 500 mm - ()