Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 531 W, černý - W102-1200-500-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
531 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor s rozměry 1200 x 500 mm, což jej činí ideálním pro každý prostor. Díky svému tepelnému výkonu 531 W zajišťuje rychlé a efektivní vytápění místnosti. Černá barva (RAL 9005) mu dodává eleganci a sofistikovanost. Vyroben z odolné oceli, nabízí odolnost proti korozi díky vysoce kvalitnímu laku. Je snadný k instalaci, nabízí různé možnosti připojení a možnost instalace topného tělesa, což z něj činí mimořádně funkční volbu pro každou koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 8,37 kg
Kapacita: 5,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 531 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
V sadě: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
52 mm
531 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-500-00-70
1200 mm
500 mm
531 W
Šířka - 500 mm - ()