Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, černý - W102-1200-400-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
442 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 400 mm a tepelném výkonu 442 W, ideální pro stylový interiér vaší koupelny. Černá ocelová konstrukce, lakovaná pro odolnost proti korozi, zajišťuje nejen eleganci, ale i trvanlivost. Díky různorodým možnostem připojení a možnosti instalace topného tělesa je velmi všestranný. Pracující při maximální teplotě 95 °C a tlaku 0,6 Mpa nabízí spolehlivý výkon. V sadě závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač zaručují snadnou instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,21 kg
Objem: 4,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 442 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola zprava nebo zleva
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
44 mm
442 W
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-70
1200 mm
400 mm
442 W
Šířka - 400 mm - ()