Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 442 W, bílý - W102-1200-400-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
442 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Ares je stylový koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 400 mm, nabízející tepelný výkon 442 W, ideální pro menší koupelny. Vyroben z vysoce kvalitní oceli a pokrytý trvanlivým povlakem odolným proti korozi, zaručuje dlouhou životnost. Produkt vyniká možností instalace topné tyče a flexibilními možnostmi připojení: spodní 35 cm nebo střední 5 cm. V balení najdete držáky, montážní sadu a uzavírací zátky, což usnadňuje instalaci a zajišťuje plnou funkčnost.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,21 kg
Objem: 4,8 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 442 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
V balení: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
44 mm
442 W
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
Výrobce
Nenašli jste odpověď?
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-20
1200 mm
400 mm
442 W
Šířka - 400 mm - ()