Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1200 x 400 mm, 349 W, zlatý - W102-1200-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-50
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
349 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor kombinuje eleganci a funkčnost, nabízí moderní design a vynikající tepelný výkon. Rozměry 1200 x 400 mm umožňují efektivní využití prostoru a tepelný výkon 349 W zajišťuje optimální teplo. Snadná instalace díky různým možnostem připojení a vysoce kvalitní ocel a zlatá barva dodávají styl každé koupelně. Trvanlivý lak odolný proti korozi zaručuje dlouhou životnost a možnost instalace topné tyče zvyšuje funkčnost produktu.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 7,21 kg
Kapacita: 4,8 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 349 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola na pravé nebo levé straně
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
44 mm
349 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1200-400-00-50
1200 mm
400 mm
349 W
Šířka - 400 mm - ()