Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 246 W, zlatý - W102-0900-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-50
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
246 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je koupelnový radiátor s elegantním zlatým provedením, který dokonale kombinuje styl a výkon. Má rozměry 900 x 400 mm, což z něj činí ideální volbu pro různé koupelnové úpravy. Díky ocelové konstrukci váží pouhých 5,24 kg a tepelný výkon činí 246 W při teplotě 75/65/20 °C. Má flexibilní možnosti připojení a možnost instalace topného tělesa, což nabízí univerzální možnosti instalace. Odolnost proti korozi a reakce na oheň A1 zajišťují trvanlivost a bezpečnost používání. Součástí balení je montážní sada a příslušenství.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,24 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 246 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora i zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
246 W
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-50
900 mm
400 mm
246 W
Šířka - 400 mm - ()