Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-66
Výška:
900 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
312 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares je elegantní koupelnový radiátor v barvě antracitu RAL 7016 o rozměrech 900 x 400 mm a výkonu 312 W. Díky maximální provozní teplotě 95 °C a pracovnímu tlaku do 0,6 MPa zajišťuje efektivní vytápění. Ocelová konstrukce a odolná, proti korozi odolná lakovaná povrchová úprava zaručují dlouhou životnost. Možnost montáže topného tělesa a flexibilita v připojení (spodní, střední) činí z Ares ideální volbu pro každou koupelnu. Závěsy, montážní sada a odvzdušňovač včetně.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Rozteč připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 5,24 kg
Kapacita: 3,4 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Tepelný výkon:
- 75/65/20 °C - 312 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivá lakovaná vrstva odolná proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, záslepky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
400 mm
Výška
900 mm
Hloubka
44 mm
312 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 35 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-400-00-66
900 mm
400 mm
312 W
Šířka - 400 mm - ()