Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 372 W, antracit - W102-0900-500-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-66
Výška:
900 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
372 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor je ideální kombinací stylu a funkčnosti. Díky rozměrům 900 x 500 mm a topnému výkonu 372 W efektivně zahřívá místnost. Antracitová barva (RAL 7016) mu dodává moderní vzhled a ocelová konstrukce zajišťuje trvanlivost. Nabízí nastavitelné rozteče připojení (45 cm spodní nebo 5 cm střední) a možnost montáže topného tělesa. Je odolný vůči korozi, odolný vůči vysokým teplotám (až do 95 °C) a tlaku (až do 0,6 MPa). V kompletu se nacházejí všechny potřebné montážní doplňky.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,03 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 372 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
V kompletu: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
372 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,03%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-66
900 mm
500 mm
372 W
Šířka - 500 mm - ()