Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 500 mm, 294 W, zlatý - W102-0900-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-50
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
294 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je stylový koupelnový radiátor ve zlaté barvě, který kombinuje eleganci s funkčností. Díky rozměrům 900 x 500 mm a výkonu 294 W je ideální pro každou koupelnu. Vyroben z oceli, vyznačuje se vysokou odolností proti korozi díky trvalému laku. Má flexibilní možnosti připojení, jak dolného, tak i středového. Může být namontován s topným tělesem. Sada obsahuje veškeré potřebné montážní příslušenství.
Technická data:
Výška: 900 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (dolní) nebo 5 cm (středové)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 6,03 kg
Kapacita: 3,9 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální provozní tlak: 0,6 Mpa
Výkon ohřevu:
- 75/65/20 °C - 294 W
Připojení:
- 2xG ½″ středové
- 4xG ½″ z vrchu a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Kompletní s: závěsy, montážní sada, zaslepující zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
500 mm
Výška
900 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
294 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-500-00-50
900 mm
500 mm
294 W
Šířka - 500 mm - ()