Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 900 x 600 mm, 342 W, zlatý - W102-0900-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-600-00-50
Výška:
900 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
342 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je koupelnový radiátor, který kombinuje eleganci s funkčností. Díky rozměrům 900 x 600 mm se ideálně přizpůsobí různým prostorům. Jeho zlatá barva dodává luxus každé koupelně. Radiátor je vyroben z odolné oceli s povrchovou úpravou odolnou proti korozi. S topným výkonem až 433 W zajišťuje efektivní vytápění při maximální pracovní teplotě 95 °C. Je kompatibilní s topnými tělesy, což z něj činí všestrannou volbu. Součástí balení jsou veškeré potřebné příslušenství pro montáž.
Technické údaje:
Výška: 900 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 6,83 kg
Kapacita: 4,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 433 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a spodní strany zprava nebo zleva
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Součástí balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
900 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
342 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0900-600-00-50
900 mm
600 mm
342 W
Šířka - 600 mm - ()