Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, zlatý - W102-1500-600-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-600-00-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
579 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 600 mm, který dokonale spojuje funkčnost s moderním designem. Díky výkonu 579 W rychle zahřeje každou koupelnu a zlatá barva dodává interiéru luxusní charakter. Radiátor je vyroben z oceli, což zaručuje jeho odolnost, a povrch odolný proti korozi zajišťuje dlouhověkost použití. Promyšlená konstrukce umožňuje různé možnosti připojení a montáže topného tělesa, což výrazně usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Váha: 11,26 kg
Kapacita: 7,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 579 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, ucpávky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
579 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-600-00-50
1500 mm
600 mm
579 W
Šířka - 600 mm - ()