Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 733 W, černý - W102-1500-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-600-00-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
733 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1500 x 600 mm, ideální pro moderní interiéry. Vyrobený z oceli s černým matným povrchem RAL 9005, spojuje styl a funkčnost. S topným výkonem 733 W při teplotě 75/65/20 °C dokonale vytápí prostor. Díky flexibilním možnostem připojení (55 cm spodní, 5 cm střední) a možnosti instalace topné tyče je Mexen Ares všestranný a snadno montovatelný. Produkt se vyznačuje odolností proti korozi, trvanlivým nátěrem a třídou reakce na oheň A1, což zajišťuje dlouhodobé používání.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,26 kg
Kapacita: 7,5 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 733 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoká kvalita, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
V balení: závěsy, montážní sada, slepé zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
733 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-600-00-70
1500 mm
600 mm
733 W
Šířka - 600 mm - ()