Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 600 mm, 958 W, černý - W102-1800-600-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-600-00-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
958 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Ares je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1800 x 600 mm, který se vyznačuje výkonem 958 W a moderním černým povrchem RAL 9005. Jeho ocelová konstrukce zajišťuje trvanlivost a odolnost proti korozi díky vysoce kvalitnímu lakovanému povrchu. Mexen Ares podporuje různé montážní možnosti, včetně dolních a středních připojení a možnosti instalace ohřívače. S nejvyšší třídou reakce na oheň A1 je bezpečný k použití. Ideálně se hodí pro všechny typy koupelen, nabízí efektivní topení a stylový vzhled.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 14,47 kg
Kapacita: 9,7 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 958 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a ze spodu z pravé nebo levé strany
Možnost připevnění ohřívače
Vysoce kvalitní a trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
Včetně: závěsy, montážní sada, zaslepovací korky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
958 W
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-600-00-70
1800 mm
600 mm
958 W
Šířka - 600 mm - ()