Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01 Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, 579 W, chrom - W102-1500-600-00-01
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-600-00-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
579 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Ares koupelnový radiátor 1500 x 600 mm, o výkonu 579 W, je elegantní a efektivní řešení pro vaši koupelnu. Díky chromovanému povrchu se hodí do moderních interiérů a ocelová konstrukce zajišťuje trvanlivost. Radiátor umožňuje různé možnosti připojení: dolní nebo střední, což usnadňuje montáž. Vydrží maximální pracovní teplotu do 95°C a tlak 0,6 Mpa. V balení jsou obsaženy potřebné montážní prvky. Vyberte Mexen Ares pro estetiku a funkčnost.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 56 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Váha: 11,26 kg
Kapacita: 7,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 579 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ shora a zespodu z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový nátěr odolný proti korozi
Součástí balení: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
56 mm
Tepelný výkon
579 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1500-600-00-01
1500 mm
600 mm
579 W
Šířka - 600 mm - ()