Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 500 x 400 mm, 142 W, zlatý - W102-0500-400-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0500-400-00-50
Výška:
500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
142 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je koupelnový radiátor, který skvěle spojuje styl a funkčnost. Nabízí topný výkon 142 W při maximální provozní teplotě 95°C. Rozměry 500x400 mm a možnost spodního a středního připojení ho činí univerzálním řešením. Je vyroben z oceli, má zlatý, proti korozi odolný lak a je certifikován reakcí na oheň A1. Součástí balení jsou potřebné montážní doplňky, což usnadňuje jeho instalaci a používání.
Technické údaje:
Výška: 500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 44 mm
Vzdálenost připojení:
- 35 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 142 W
Přípoje:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z horní a dolní pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Obsah balení: závěsy, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Šířka
400 mm
Výška
500 mm
Hloubka
44 mm
Tepelný výkon
142 W
Návod k obsluze
20,02%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-0500-400-00-50
500 mm
400 mm
142 W
Šířka - 400 mm - ()