Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50
search
Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50 Mexen Ares koupelnový radiátor 1800 x 500 mm, 647 W, zlatý - W102-1800-500-00-50
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-500-00-50
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
647 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Ares je moderní koupelnový radiátor o impozantních rozměrech 1800 x 500 mm, vyrobený z oceli a dokončený v elegantní zlaté barvě. Vyznačuje se vysokým topným výkonem 820 W a možností práce při maximální teplotě 95 °C a pracovním tlaku 0,6 Mpa. Radiátor nabízí různé možnosti připojení, což usnadňuje montáž. Je vybaven povlakem odolným proti korozi. V balení obsahuje zavěšení, montážní sadu, zaslepovací zátky a odvzdušňovač, což z něj činí spolehlivou a praktickou volbu pro každou koupelnu.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 52 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Hmotnost: 12,65 kg
Objem: 8,5 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 820 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ nahoře a dole z pravé nebo levé strany
Možnost montáže topného tělesa
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
V balení: zavěšení, montážní sada, zaslepovací zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
500 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
52 mm
Tepelný výkon
647 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky
Informace o bezpečnosti
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W102-1800-500-00-50
1800 mm
500 mm
647 W
Šířka - 500 mm - ()